Powrót

Realizacje

Platforma komunikacyjna
"Doświadczone mamy radzą" 

Od kilku lat prowadzimy dla marki Canpol babies platformę komunikacyjną „Doświadczone mamy radzą”.

Platforma komunikacyjna

Strategię (powstałą na bazie badań focusowych i etnograficznych) oparliśmy na wykorzystaniu doświadczenia macierzyńskiego zarówno konsumentek jak i mam pracujących w firmie Canpol. Jej podwaliną jest założenie, że Canpol babies to marka produktów tworzonych, testowanych i polecanych przez mamy.

Markę wyróżnia doświadczenie pracownic Canpolu, które są mamami i korzystają z produktów marki Canpol babies w opiece nad swoimi dziećmi, mogą podzielić się swoim doświadczeniem oraz testymonialem produktowym. To one stanowią gwarancję bezpieczeństwa i jakości produktów. I ten potencjał postanowiliśmy wykorzystać w komunikacji.

Prowadzimy serwis edukacyjno-produktowy

Na stronie Canpol babies użytkowniczki znajdą kilkaset porad doświadczonych mam z Canpolu na temat opieki nad dzieckiem, opinie o produktach oraz program testowy, w którym mogą wygrać produkty i podzielić się ich rekomendacją. W ramach programu uczestniczki publikują swoje porady lub aktywnie uczestniczą na forum w życiu społeczności. Dzięki temu stanowią siłę napędową całego serwisu.

Wejdź na stronę serwisu Canpol babies>>

Przygotowaliśmy przewodnik „Udany początek macierzyństwa”

Przewodnik stanowi kompendium wiedzy na temat ciąży, porodu i opieki nad maluszkiem. Jest on rekomendowany i rozdawany przez położne na oddziałach położniczych i w szkołach rodzenia. Zawiera kilkadziesiąt stron sprawdzonych rad doświadczonych mam. Jego uzupełnienie stanowi informacja o produktach dopasowanych tematycznie do artykułów.

Prowadzimy poradnictwo na fanpage’u marki

Mamy często zgłaszają się do nas z prośbą o radę na temat opieki nad dzieckiem. Wspólnie z ekspertami pomagamy mamom rozwiązać problemy. Część pytań w cyklu postów zatytułowanym "doświadczone mamy radzą" publikujemy na tablicy, angażując w ten sposób społeczność i zachęcając do dzielenia się doświadczeniem. 

Wejdź na fanpage>>

Stworzyliśmy kampanię wizerunkową w tytułach prasowych

Przygotowaliśmy koncepty reklam prasowych wykorzystujących motyw kobiecego wsparcia oraz advertoriale zawierające porady mam pracujących w Canpolu. Zleciliśmy redakcjom pism parentignowych przygotowanie rubryk "Mamy radzą mamom" pod patronażem marki Canpol babies. 

 

Dzięki powyższym działaniom sprawiamy, że mamy opisują Canpol babies jako markę tworzoną i polecaną przez doświadczone mamy, niosącą kompleksową pomoc w opiece nad dzieckiem w postaci bezpiecznych produktów i porad.

Szukasz agencji, która dobrze zatroszczy się o Twoją markę?

Daj nam szansę się wykazać.

Przyjdź

ul. Klimczaka 8A/14 02-797 Warszawa


NIP: 951-197-00-46
REGON: 142109468
ul. Klimczaka 8A/14
02-797 Warszawa


NIP: 951-197-00-46
REGON: 142109468