Powrót

Realizacje

Stworzenie contentu dla Lider Trade

Współtworzyliśmy stronę firmy Lider Trade. Strona miała pełnić atrakcyjną i nowoczesną wizualnie wizytówkę oraz prezentację kompetencji firmy, która zajmuję się hurtowym handlem mrożonymi półproduktami spożywczymi.

Stworzenie contentu dla  Lider Trade

Otrzymaliśmy zadanie stworzenia contentu na stronę, który umocni wizerunek firmy jako profesjonalnego partnera biznesowego, zaprezentuje kompetencje swoich pracowników, ukaże doświadczenie oraz ofertę biznesową.

Tworząc treści skupiliśmy się na kompetencjach i doświadczeniu osób, które pracują w firmie. Ukazaliśmy ich jako młody, dynamiczny, ale już wyspecjalizowany w branży zespół. Stworzyliśmy ankietę, w której pracownicy odpowiadali na pytania dotyczące swoich zadań, umiejętności ale także ukazywali prywatną część siebie poprzez opisywanie swoich zainteresowań czy ulubionych owoców.  

Wejdź na stronę Lider Trade

Na bazie informacji o firmie opracowaliśmy również koncept i treści folderu reklamowego, który firma wykorzystuje na targach, spotkaniach, konferencjach jako wizytówkę, przedstawienie oferty kompetentnej i doświadczonej ale również dynamicznej firmy.

Stworzenie contentu dla  Lider Trade

Szukasz agencji, która dobrze zatroszczy się o Twoją markę?

Daj nam szansę się wykazać.

Przyjdź

ul. Klimczaka 8A/14 02-797 Warszawa


NIP: 951-197-00-46
REGON: 142109468
ul. Klimczaka 8A/14
02-797 Warszawa


NIP: 951-197-00-46
REGON: 142109468